Meer informatie? 078 360 4019

Delen

Ons team

Cadeau toppers

Staat altijd voor u klaar

Het team van Cadeau Architecten betsaat uit een dynamisch en creatief team met diverse persoonlijkheden die elkaar aanvullen. Samen zorgen we er altijd voor dat we iets moois kunnen creëren wat veel toegevoegde waarde heeft bij het geven. Met ons veelzijdige aanbod kunnen we alle kanten op en kunnen we altijd iets bijzonders bedenken en veel voor onze klanten betekenen.

Edwin Bos

edwin@cadeau-architecten.nl
078 360 4019
06 15 86 52 54

Demi Acar

demi@cadeau-architecten.nl
078 360 4019
06 34 01 05 52

Leon van Vive

leon@cadeau-architecten.nl
078 360 4019
06 21 83 86 16

Lisa Duvalois

lisa@cadeau-architecten.nl
078 360 4019
06 51 29 47 03

Marcel Graftdijk

marcel@cadeau-architecten.nl
078 360 4019
06 34 39 85 52

Robbert Duvalois

robbert@cadeau-architecten.nl
078 360 4019
06 14 87 73 88

Ruime keuze

Goede prijs/kwaliteit

De beste service

Betrokken en servicegericht

Cadeau Architecten is opgericht in 2018 en is ontstaan uit een samenwerking tussen ViveleDon en Promarsales. Samen al heel wat ervaring. We verkopen kerstpakketten, relatiegeschenken en eindejaarsgeschenken aan bedrijven, instellingen en overheden. Klanten vanuit Nederland en België weten de weg naar ons te vinden. Met veel van hen hebben wij inmiddels een jarenlange zakenrelatie opgebouwd.

Vanaf januari bezoeken wij beurzen in binnen- en buitenland en kijken we uit naar de nieuwste trends en de leukste artikelen. We zijn altijd op zoek naar net even iets anders om zo vernieuwend en verassend te blijven. Al onze geselecteerde artikelen / producten voldoen aan onze hoge eisen en zijn van uitstekende kwaliteit. 

Blijf op de hoogte door ons te volgen op onze kanalen!

Aanmelden voor nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Contact

Rosmolenweg 9B
3356 LK Papendrecht
Nederland

078 - 360 4019
Info@cadeau-architecten.nl
www.cadeau-architecten.nl