Cadeau Architecten: 078-360 40 19 // Berkhout: 0180-41 74 78

info@cadeau-architecten.nl // info@berkhout.nl

Cadeau Architecten (33 van 523)

Betrokken en servicegericht

Cadeau Architecten is opgericht in 2018 en is ontstaan uit een samenwerking tussen ViveleDon en PromarSales. Samen al heel wat ervaring. We verkopen kerstpakketten, relatiegeschenken en eindejaarsgeschenken aan bedrijven, instellingen en overheden. Klanten vanuit Nederland en België weten de weg naar ons te vinden. Met veel van hen hebben wij inmiddels een jarenlange zakenrelatie opgebouwd.

In 2021 hebben we de krachten gebundeld met Berkhout Relatiegeschenken wat inmiddels is samengesmolten tot één bedrijf. Een klein en enthausiast team met genoeg ervaring om het perfecte en unieke geschenk voor u te verzorgen. 

Vanaf januari bezoeken wij beurzen in binnen- en buitenland en kijken we uit naar de nieuwste trends en de leukste artikelen. We zijn altijd op zoek naar producten welke net even iets anders zijn om zo vernieuwend en verassend te blijven. 

Ons team
Cadeau toppers

Staat altijd voor u klaar

Het team van Cadeau Architecten bestaat uit een dynamisch en creatief team met diverse persoonlijkheden die elkaar aanvullen. Samen zorgen we er altijd voor dat we iets moois kunnen creëren wat veel toegevoegde waarde heeft bij het geven. Met ons veelzijdige aanbod kunnen we alle kanten op en kunnen we altijd iets bijzonders bedenken en veel voor onze klanten betekenen.

Cadeau Architecten (78 van 523)

Demi Acar

demi@cadeau-architecten.nl
06-34010552

Cadeau Architecten (73 van 523)

Lisa Duvalois

lisa@cadeau-architecten.nl
06-51294703

Cadeau Architecten (56 van 523)

Sjaanie van Gogh

sjaanie@cadeau-architecten.nl

Cadeau Architecten (64 van 523)

Marcel Graftdijk

marcel@cadeau-architecten.nl

Suzette portret 2

Suzette Levering

Suzette@cadeau-architecten.nl

Cadeau Architecten (53 van 523)

Leon van Vive

leon@cadeau-architecten.nl
06-21838616

Ruime keuze

Goede prijs/kwaliteit

De beste service